Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Wasza ulubiona część/skargi/zażalenia


dzekon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

 

Taka propozycja ode mnie, a mianowicie w tym temacie każdy może wypowiedzieć się na temat

ulubionej części Need For Speed, bądź też najgorszej.

 

Np.

 

Moim zdaniem najlepsza grą z serii NFS jest NFS Underground.

Jest bardzo dużo wyścigów, ostatnie 10-13 wyścigów są

bardzo trudne.

 

Bądź też:

 

Najgorszą częścią z serii NFS jest NFS Shift 2 Unleashed.

Gra odchodzi od nocnych wyścigów z policją na ogonie. Cała

rozrywka jest rozgrywana na torze.

+Grafika,

+Ilość samochodów,

-Sterowanie klawiaturą, bądź też padem to tak jak by

grać bez rąk...

-Odchodzi od ulicznych wyścigów,

 

Można też wszystkie części opisać, lub tylko nie które.

Ref.

Opublikowano

No ok. Więc mój ulubiony tytuł to World.

+Onile

+Grafika

+F2P

+Cały czas powiększana liczba samochodów

+Dość niskie wymagania sprzętowe

+Dużo części wizualnych i podwyższających osiągi

-Wysokie ceny mikropłatności

-Bugi

-Wyłączony czat globalny

-Cheaterzy

76561198093115115.pngAddFriend.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Need for speed: Hot Pursuit (najlepsza)

Dobra grafika, podoba mi się możliwość bycia policją...

 

Need for Speed II: Hot Pursuit (najgorsza)

 

 

Stara, grafika gorsza niż w innych częściach, Interface bardzo nieczytelny, inteligencja aut bardzo SŁABA...

Sygnatury brak.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

W sumie żeby być sprawiedliwym trzeba by było podzielić ten raking na stare i nowe NSF. Bo nie które serie po prostu nie można porównywać z różnych względów. Ale dla mnie Hot Pursuit II najbardzij przypadł do gustu.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Najgorszą częścią z serii NFS jest NFS Shift 2 Unleashed.

Gra odchodzi od nocnych wyścigów z policją na ogonie. Cała

rozrywka jest rozgrywana na torze.

+Grafika,

+Ilość samochodów,

-Sterowanie klawiaturą, bądź też padem to tak jak by

grać bez rąk...

-Odchodzi od ulicznych wyścigów,

Dlaczego twierdzisz, że NFS Shift 2 Unleashed jest najgorszą częścią, bo jest rozgrywany na torze ? Pro Street, Shift także były rozgrywane na torach... Unleashed jest starszym bratem Shift-a, przy czym nie podoba mi się w nim jedynie lekka zmiana sposobu sterowania.

 

Najlepsze części: Underground, Most Wanted '05, Shift.

Najgorsze części: Underground II, Carbon, Most Wanted '12.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...